EGE TERMO ELEKTRONİK

Ege Elektronik 1995 yılında kurulmuş olup firmamızda günümüzün teknolojik şartlarına uygun olan malzemeler, gerek imalat için gerekse son kullanıcı için gerekli elektrik elektronik ve bilgisayar malzemeleri satışı yapılmaktadır.

Firmamızda satışa sunulan malzemelerin bir kısmı şunlardır.

PELTİERPTC TERMISTÖRBİ METAL TERMOSTATANAHTAR VE BUTONIEC KONNEKTÖR (AC SOCKET)EMI FILTREKOMİTATÖRPARATONER (YILDIRIM SİPERLİĞİ)TOGGLE SWITCH, MICRO SWITCHPOWER KABLO, TACT SWITCH5.08 CONNECTORVIDEO CONNECTOR, LEHİM, HAVYA, AKÜ ÇEŞİTLERİ, FAN ÇEŞİTLERİ VE ELEKTRONİK COMPONENT.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; günümüzde takibi zor bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olabilecek en kısa sürede aktararak; sürekli yenilikler üretmektir. Firmamızın, sizlere sunduğu ürünler ve hizmetler bakımından direkt insan sağlığı ile ilgili olduğu için, sektörün içinde bulunduğu oluşum ve değişim sürecinde, gereksinimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, önde olmayı en azından arkada kalmamayı hedeflemektedir. Bu hedefler kapsamında;

  • Firmamızın faaliyet alanında bulunan ürünler ile ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesi;
  • Satılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan , sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir firma olmak
  • Düzeyli ve doğru ilerlemek
  • Hizmette kalite, güven ve istikrara ulaşabilmek

amacıyla sizlerin hizmetindeyiz.

MİSYONUMUZ

Ege Elektronik, kuruluşundan buyana geçen süre içinde, temel vizyon olarak belirleyip deklare ettiği; hızlı, kaliteli, güvenilir, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını bütün Türkiye’yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.

Ege Elektronik, ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle dünyadaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.